Cep Kavesi

Cep Kavesi

Cep Kavesi

Posta pulu yapıştırır gibi, ya da sinek öldürür gibi kaat atılmayan kave!

Uzun zamandır kaveye gidemedin mi? Evde bir konken partisi yapamadın mı? Yoksa sınavlardan vakit bulup kafede arkadaşlarınla bir king atamadın mı?

Sorun değil. Burada hepsini yapabilirsin. Bir yere de gitmene gerek yok. Aşşağıdan sevdiğin, kendine güvendiğin ya da öğrenmek istediğin bir oyunu seç ve eğlenmeye başla....

Bol şans!

Burada oynamak icin hiçbirşey indirmene gerek yoktur ve hiçbir zararlı madde içermemektedir. Güvenle ve indirmeden oynayabilirsin.

Copyright -∞-∞ sefika.com. Bütün hakları saklıdır. Kopyalamak, yalamak, ekranın fotokopisini çekmek, dövme yaptırmak, başka yerde kullanmak, kutsal kitap haline getirmek, bakarken sigara içmek, çerçeveletip duvara asmak, kötü düşünmek çok şiddetli bir şekilde yasaktır. Bu site sadece 98 yaşın üstünde, en az 17 çocuk sahibi olan kadın tren makinistlerine açıktır. Eğer bu özelliklere sahip biri değilseniz siteyi hemen terkedin. Bu siteye bakarak şikayet etmeyeceğinizi, mahkemeye vermeyeceğinizi, avukat kullanmayacağınızı, düzenli spor yapacağınızı beyan ve kabul etmiş oluyorsunuz.